Inżynier automatyk-programista BMS

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie systemów automatyki urządzeń HVAC i ich wdrożenia u klientów firmy
  • Rysowanie schematów elektrycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznych
  • Programowanie sterowników PLC
  • Obsługa zadań serwisowych i modernizacyjnych: usprawnianie systemów, migracje systemów ze starszego na nowsze

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (automatyka, robotyka, elektryka)
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji automatyki obiektowej lub wykonawstwie
  • Znajomość programów AutoCad
  • Doświadczenie programowe z systemami wizualizacji i panelami HMI
  • Znajomość zasad integracji systemów (protokoły BACnet, MBus, ModBus, DLMS, DALI, …)
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Możliwość pracy w delegacjach (krótkie kilkudniowe wyjazdy)
  • Wysoka motywacja, dokładność, chęć dalszego rozwoju w ramach struktur firmy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca: Inżynier automatyk-programista BMS

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.