Pracownik serwisu instalacji niskoprądowych i elektrycznych

Obowiązki:

  • Wykonywanie planowanych przeglądów okresowych instalacji niskoprądowych,
  • Bieżące usuwanie zgłaszanych usterek w celu zapewnienia ciągłości pracy urządzeń i systemów,
  • Konfiguracja, programowanie i testowanie obsługiwanych systemów i urządzeń,
  • Rozbudowa i przebudowa istniejących systemów niskoprądowych,
  • Tworzenie raportów z wykonanych prac serwisowych,

Wymagania:

  • Znajomość urządzeń i instalacji PPOŻ. takich jak: SSP, DSO, oddymianie / napowietrzanie oraz innych systemów niskoprądowych np. KD, CCTV, LAN, SSWiN, BMS oraz instalacji elektrycznych,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji w/w. urządzeń i systemów
  • Znajomość MS Office, AutoCad.
  • Dyspozycyjność,
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • Umiejętność pracy z Klientem,
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość jęz. Angielskiego
  • Szkolenia branżowe z zakresu obsługi systemów niskoprądowych np. Bosch, Siemens, Esser, Polon, Schrack, Honeywell etc.
  • Doświadczenie w wykonywaniu przeglądów i konserwacji systemów SUG wodnych oraz gazowych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca: Pracownik serwisu instalacji niskoprądowych i elektrycznych.

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.