Elektromonter / Instalator instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Obowiązki:

  • montaż instalacji elektrycznych i teletechnicznych (SAP, DSO, KD, CCTV, SSWiN, LAN, BMS)
  • montaż tras kablowych,
  • montaż rozdzielnic elektrycznych i automatyki (podłączanie i uruchamianie rozdzielnic na obiektach)
  • montaż szaf teletechnicznych RACK 19” sieci LAN wraz z montażem wyposażenia,
  • przeglądy i konserwacja wyżej wymienionych systemów,

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie Elektryka / Elektromontera/ Elektronika
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży elektrycznej,
  • Wiedza z zakresu systemów i instalacji elektrycznych, niskoprądowych oraz układów automatyki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność samodzielnej pracy,
  • chęć rozwoju i uczenia się, pracowitość, dokładność i zaangażowanie w pracę,
  • dyspozycyjność do pracy w delegacji (głównie pracujemy w woj. dolnośląskim, ale wyjazdy się zdarzają)

Dodatkowymi atutami będą:

  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • udokumentowane szkolenia i certyfikaty techniczne z dziedziny zabezpieczeń technicznych,
  • uprawnienia UDT do kierowaniem podnośnikami i podestami transportu pionowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznym i młodym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca: Elektromonter / Instalator instalacji elektrycznych i niskoprądowych.

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.