Koordynator działu prefabrykacji szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych

Obowiązki:

  • nadzorowanie i czynny współudział w procesie prefabrykacji rozdzielnic niskiego napięcia i szaf sterowniczych (montaż mechaniczny aparatów, złączek, sterowników, modułów komunikacyjnych, przekaźników itp.),
    w tym:
    • realizacja połączeń elektrycznych zgodnie z dokumentacją,
    • realizacja połączeń sterowniczych i komunikacyjnych zgodnie z dokumentacją,
    • realizacja starannego montażu elementów z zachowaniem aktualnych norm technicznych,
    • przeprowadzanie testów szaf sterowniczych – testy funkcjonalne, ciągłości połączeń, pomiary ochronne
    • analiza zapotrzebowania materiałowego i dobór komponentów wykorzystywanych do prefabrykacji w/w urządzeń zgodnie dokumentacją,
  • tworzenie harmonogramów ww. prac,
  • tworzenie raportów z wykonanych prac
  • biegła analiza dokumentacji technicznej montowanych systemów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe przy budowie szaf elektrycznych, sterowniczych lub praca w utrzymaniu ruchu obejmująca inwestycje / modernizacje układów zasilania, sterowań przemysłowych, automatyki
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne z zakresu elektromontażu, elektryki, automatyki przemysłowej
  • umiejętności posługiwania się oprogramowaniem i czytania dokumentacji technicznej A-CAD, WS-CAD
  • uprawnienia elektryczne minimum z zakresu eksploatacji do 1 kV
  • zdolności manualne, w tym umiejętności obsługi elektronarzędzi
  • rzetelność, dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu zadań
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy z Klientem oraz pracy zespołowej,
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania,
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca: Inżynier budowy branży elektrycznej / Kierownik robót elektrycznych

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.