Kosztorysant instalacji elektrycznych i niskoprądowych

Obowiązki:

  • Opracowywanie kalkulacji cenowych na podstawie analizy dokumentacji technicznej,
  • Analiza techniczno-ekonomiczna zapytań ofertowych i potrzeb klienta,
  • Sporządzanie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych,
  • Przygotowywanie koncepcji technicznej na potrzeby opracowania oferty
  • Współpraca z działami projektowymi i realizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Znajomość systemów niskoprądowych (systemów LAN miedzianych i światłowodowych, systemów zabezpieczeń technicznych i przeciwpożarowych) oraz instalacji elektrycznych do 1kV.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania, analizy i interpretacji dokumentacji przetargowych i technicznych,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność,
  • Znajomość języka angielskiego min. umożliwiająca czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznych,
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office, AutoCad, NormaPro.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość systemów automatyki budynkowej w tym systemów typu SCADA
  • Uprawnienia SEP do 1kV,
  • Licencja pracownika zabezpieczeń technicznych,
  • Uprawnienia budowlane,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o rozpoznawalnej marce i ugruntowanej pozycji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności
  • Pracę w profesjonalnym, dynamicznym i młodym zespole,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych,
  • Profesjonalne narzędzia pracy,

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca: Kosztorysant instalacji elektrycznych i niskoprądowych.

Prosimy także o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.